PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc / rodinný dům

EX: 196 EX 3464 / 04
Nejnižší podání:
525.000 Kč
Datum konání dražby:
23.11.2016 v 08:30 h.
Místo konání dražby:
www.okdrazby.cz
Okres:
Olomouc
Katastr:
Katastrální úřad pro Olomoucký kraj, Katastrální pracoviště Olomouc
Adresa objektu:
Újezd č.p. 347
Cena stanovena znaleckým posudkem:
1.050.000,- Kč
Dražební jistota:
200.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
na účet SE
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
PDF - ostatní 2:
Jan Valenta, Mgr.
Dr. Milady Horákové 496/27
779 00 Olomouc
Tel: 775 178 774
E-mail: podatelna@exekuce.org

Rodinný dům č. 347 je situován na pozemku p.č. 525/2 zastavěná plocha a nádvoří, katastální území Újezd u Uničova, obec Újezd, okres Olomouc. Jedná se o samostatně stojící objekt se dvěma nadzemními podlažími s plným podsklepením a bez podkroví. Vstup do objektu z předzahrádky přistavěným vstupem do chodby se schodištěm ocelové konstrukce bez úprav nášlapů, pouze provizorně fošny a zakryto kobercem. V přízemí hala, kuchyně, koupelna, WC a obytné pokoje. V suterénu sklad, prádelna s obložením a vanou podezděnou, sušárna, spíž, kotelna a garáž. Ve II.N.P. vstup, koupelna, chodba, WC, tři pokoje a kuchyň. Po ocelovém schodišti vstup na půdu. Základové konstrukce betonové s izolací proti zemní vlhkosti, svislé nosné konstrukce z škvárobetonových tvárnic, stropy s rovným podhledem, krov dřevěný sedlový s krytinou z hliníkových šablon. Hromosvod proveden. Klempířské konstrukce úplné z pozinkovaného plechu. Fasádní omítky břízolitové, sokl kabřinec, levý štít při pohledu z ulice není obložen. Vnitřní obklady keramické bělninové běžného provedení. Schodiště ocelové, pouze nosná konstrukce, chybí dokončit nášlapy. Provizorní provedení z fošen a zakryto kobercem. Dveře plné nebo prosklené do ocelových zárubní. Okna dřevěná zdvojená. Podlahy obytných místností dřevotřískové plotny a koberec. V ostatních místnostech keramická dlažba. Vytápění objektu ÚT s kotlem na zemní plyn, radiátory plechové. Elektroinstalace světelná motorová. Rozvod teplé s studené vody. Zdroj teplé vody boiler. Proveden rozvod zemního plynu. Odkanalizování objektu do obecní kanalizace. V kuchyni obložení za kuchyňskou linkou a plynový sporák. Z vybavení vany, umyvadla a WC. Záchody splachovací bez umyvátka. Objekt jinak bez jiného vybavení, kolaudován v roce 1986.

1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc 1/2 rodinného domu Újezd u Uničova, okres Olomouc