PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) / rodinný dům

EX: 181 EX 9720 / 19
Nejnižší podání:
1.505.800 Kč
Datum konání dražby:
24.09.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR014568/Rodinny-dum-podil-id-1-2-Rudna-okr-Praha-zapad/
Okres:
Praha-západ
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši id 1/2 na rodinném domě č. p. 389 umístěném na pozemku zastavěné plochy a nádvoří parc. č. St. 358 včetně tohoto pozemku a pozemku zahrady parc. č. 100/20. Vše zapsáno na LV č. 358 k. ú. Dušníky u Rudné.

Jedná se o zděnou stavbu, tvořenou dvěma částmi. První část je tvořena objektem s jedním nadzemním podlažím a podkrovím a druhá objektem se dvěma nadzemními podlažími. Uvnitř je objekt rozdělen na tři samostatné bytové jednotky. V prvním nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka povinné. Znaleckému ústavu byl umožněn vstup do vnitřních prostor této jednotky. Zbylé dvě bytové jednotky jsou v užívání rodinných příslušníků. Jedna bytová jednotka se nachází v podkroví objektu. Je přístupná po venkovním krytém schodišti, nebo i chodbou a po schodišti z přízemí. Tato bytová jednotka je dle informací získaných ze strany povinné, po rekonstrukci. Druhá bytová jednotka se nachází ve dvoupodlažní části objektu a je pravděpodobně v původním zhoršeném stavu. Celkový stav nemovité věci je zhoršený. Vzhled exteriéru působí nejednotně.

Exteriér domu je z části v původním stavu a z části v rekonstrukci. Fasáda objektu směřující do ulice je původní, provedena v bílé barvě s rámováním kolem oken. Fasáda na východní straně a část severní je v současné době v rekonstrukci a bez fasádní barvy. Okna objektu jsou v některých částech původní hnědá dřevěná, v rekonstruované části již bílá plastová, Stejně tak i vchodové dveře. Střecha nad jednopodlažní částí je polovalbová s pálenou krytinou. Střecha nad dvoupodlažní částí je sedlová s plechovou krytinou. Hlavní vstup do přízemí domu je na severní straně a je krytý přístřeškem. Další vstup do druhého nadzemního podlaží objektu je na východní fasádě. Ke vstupu se lze dostat po krytém schodišti. Na východní straně navazuje na objekt rozestavěná veranda a kolny. Objekt je vytápěn kamny na tuhá paliva. Zásobování vodou je zajištěno studnou. Odpadní vody jsou svedeny do jímky.

Interiér zpřístupněné části objektu je v udržovaném stavu. V této části se nachází pokoj, obývací pokoj, kuchyně, chodba, koupelna se sprchovým koutem. Z chodby je přístupné schodiště do sklepa a do druhého nadzemního podlaží. V roce 2018 byla v této části vyměněna kuchyňská linka, interiérové dveře a podlahová krytina.

Zahrada domu je umístěna za domem. Nachází se zde přístřešek pro automobil a kryté posezení a kolny. Dále jsou na pozemku vzrostlé stromy. Plochy pozemku jsou z části zpevněné betonovou dlažbou a z části travnaté. Pozemek je oplocen z části pletivovým plotem s betonovou podezdívkou a z části dřevěným plotem s podezdívkou. Vstup a vjezd na pozemek je možný plechovými vraty s dřevěnou výplní a brankou z ulice Jinočanská. Parkování je možné na pozemku za vraty a pod přístřeškem. Objekt je od silniční komunikace oddělen dlážděným chodníkem a travnatým pruhem.

Znaleckému ústavu byl umožněn přístup do části vnitřních prostorů nemovité věci a na pozemek, je tudíž znám technický stav části vnitřních prostorů.

V katastru nemovitostí je parcela parc. č. St. 358 vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a její výměra činí 425 m2. Parcela parc. č. 100/20 je vedena jako zahrada a má výměru 151 m2.

Zastavěná plocha domu činí odhadem 150 m2. Na základě informací získaných z náhledu do Katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu Znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 170 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici. Plocha pozemku zahrady činí 151 m2, celková výměra pozemků dohromady pak 576 m2.

Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ) Rodinný dům, podíl id 1/2 - Rudná (okr. Praha - západ)