PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany / rodinný dům

EX: 181 EX 906 / 19
Nejnižší podání:
418.000 Kč
Datum konání dražby:
17.10.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR014620/Rodinny-dum-podil-id-1-2-Zakolany/
Okres:
Kladno
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši id 1/2 na rodinném domě č. p. 26 umístěný na pozemku parc. č. St. 13 včetně tohoto pozemku a pozemku zahrady parc. č. 14.

Jedná se o starší nerekonstruovanou zděnou stavbu s jednoduchým obdélníkovým půdorysem s jedním nadzemním podlažím a půdou. Konstrukční systém stavby je masivní stěnový. Střecha objektu má sedlový tvar, střešní krytina je tvořena taškami hnědočervené barvy. Fasáda objektu není zateplená a lícní vrstvu tvoří omítka světlé barvy. Dům pravděpodobně v nedávné době prošel výměnou oken, z tohoto důvodu je kolem okenních otvorů omítka otlučená až na cihly. Nová okna se nacházejí v prvním nadzemním podlaží objektu a mají dřevěný rám hnědé barvy. Dle informací z RÚIAN a místního šetření je dům napojen na přípojku vody, plynu a elektřiny, kanalizace je řešena jímkou, vytápění je pravděpodobně řešeno tuhými palivy. Celkově je dům relativně udržovaný v původním technickém stavu.

Znaleckému ústavu nebyl umožněn přístup do vnitřních prostorů nemovitosti ani na pozemek, není tudíž znám technický stav vnitřních prostor. Z tohoto důvodu bude pro účel ocenění předpokládán stav odpovídající exteriéru s přihlédnutím k celkovému stavu nemovitosti. Na základě telefonického hovoru s povinným bylo zjištěno, že v současné době je obytná pouze jedna místnost a ostatní jsou v rekonstrukci. Povinný slíbil, že zašle fotografie interiéru, ale ani po telefonické, ani po opakované emailové žádosti, tyto fotografie Znaleckému ústavu neposkytl.

Pozemek zahrady má nepravidelný tvar a je mírně svažitý. Celá parcela je oplocena drátěným plotem na zděné podezdívce. Na pozemku zahrady se nachází dlouhá zděná kolna s pultovou střechou, která je umístěna v jižní části pozemku tak, že částečně tvoří oplocení pozemku. Před domem se také nachází stará studna. Celkově pozemek není příliš udržovaný, je porostlý zanedbaným trávníkem a v některých částech na pozemku leží suť a zbytky cihel a dalších materiálů. Parkování je možné na pozemku zahrady. V katastru nemovitostí je pozemek parc. č. St. 13 veden jako zastavěná plocha a nádvoří a jeho výměra činí 273 m2. Pozemek parc. č. 14 je evidován jako zahrada s plochou 169 m2.

V územním plánu jsou pozemky vedeny jako plochy pro bydlení.

Zastavěná plocha domu činí odhadem 110 m2. Na základě informací získaných z náhledu do katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu Znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 88 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici.

Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany Rodinný dům, podíl id 1/2 - Zákolany