PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) / rodinný dům

EX: 181 EX 8227 / 18
Nejnižší podání:
4.068.200 Kč
Datum konání dražby:
18.07.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR014292/Rodinny-dum-Tachov-Maly-Rapotin/
Okres:
Tachov
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí  v rámci exekučního řízení je rodinný dům umístěný na pozemku zastavěné plochy a nádvoří parc. č. 13/3 včetně tohoto pozemku, pozemku zahrady parc. č. 14/6 a pozemků ostatní plochy parc. č. 13/2, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11.

Jedná se o zděnou stavbu s jedním nadzemním podlažím, jedním podzemním podlažím a obývaným podkrovím. Na severní straně objektu navazuje v prvním nadzemním podlaží velká terasa, pod níž je umístěn prostor, který je momentálně využíván pro skladování. Tato část domu je podepřena. Na jižní straně se v podzemním podlaží nachází garáž. V podzemní části objektu je také kotelna. Exteriér domu je v dobrém stavu. Fasáda má žlutou omítku. Okna jsou bílá plastová, stejně tak jako vchodové dveře. Přístup do skladových prostorů je možný skrze rolovací vrata a dveře, do garáže je přístup pomocí rolovacích vrat. Střecha je valbová, osazena okapními žlaby. Vytápění je řešeno pomocí tuhých paliv. Dům je napojen na přípojky elektřiny, vodovodu a veřejné kanalizace.

Znalecký ústav měl možnost přístupu do vnitřních prostor domu. V prvním nadzemním podlaží se nachází dva pokoje, obývací pokoj, kuchyně a koupelna s rohovou vanou. V podkroví jsou tři pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toalety. Nášlapné vrstvy podlah tvoří zejména dlažba a plovoucí podlaha. Vnější omítky jsou v dobrém a udržovaném stavu. Interiér je celkově ve standardním stavu bez výraznějších známek opotřebení.

Kolem domu se nachází pozemky sloužící jako zahrada domu. Zahrada je udržovaná a nachází se na ní stromy a keře. Pozemky jsou mírně svažité až svažité. Objekt není oplocený. Ke garáži a skladovacím prostorům vedou cesty ze zámkové dlažby, ke vchodovým dveřím do domu pak také úzká dlážděná cesta, kolem níž jsou okrasné kamínky. Parkování je možné v garáži či před ní. K objektu vede veřejná štěrková cesta.

V katastru nemovitostí je parcela parc. č. 13/3 vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a její výměra činí 297 m2. Parcela parc. č. 14/6 je vedena jako zahrada a má výměru 178 m2. Pozemky parc. č. 13/2, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10 a 14/11 jsou evidovány jako ostatní plocha. Celková výměra pozemků ostatní plochy činí 1 026 m2.

Zastavěná plocha domu činí odhadem 290 m2. Na základě informací získaných z náhledu do katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 450 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici. Celková výměra pozemků dohromady pak 1 501 m2.

Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín) Rodinný dům - Tachov (Malý Rapotín)