PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům - Žleby / rodinný dům

EX: 181 EX 7930 / 16
Nejnižší podání:
793.500 Kč
Datum konání dražby:
10.09.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR012737/Rodinny-dum-Zleby/
Okres:
Kutná Hora
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je rodinný dům čp. 50 na pozemku parc. č. St. 103 včetně tohoto pozemku a pozemku zahrady parc. č. 603.

Nemovitá věc je představena rodinným domem včetně pozemků, se kterými tvoří jednotný funkční celek. Nemovitá věc zapsaná na LV č. 466 k. ú. Zehuby se nachází v obci Žleby, okres Kutná Hora, kraj Středočeský. Nemovitá věc na LV č. 10061 k. ú. Zehuby již předmětem dražby není.

Jedná se o zděnou stavbu s jedním nadzemním podlažím. Nemovitost má sedlovou střechu a hnědá plastová okna. Objekt je v původním mírně zanedbaném stavu. Na pravé straně přiléhá na dům rozlehlá přístavba. Exteriér je tvořen fasádou z břízolitu ve zhoršeném stavu. Fasáda je místy opadané a popraskaná s výraznými známkami opotřebení. Střecha domu je naopak po rekonstrukci.

Vzhledem k nesoučinnosti povinného nebyl umožněn přístup do vnitřních prostorů nemovité věci. Je považován za standardní s přihlédnutím k exteriéru nemovité věci.

Okolo domu a za domem se rozprostírá zahrada. Zahrada je oplocena pletivovým plotem. Vjezd na pozemek je možný po nezpevněné cestě skrz modrá plechová vrata, která jsou místy zrezlá. Nachází se zde kolna, studna a další vedlejší stavby, jejichž technický stav, ani účel není k dispozici. Dále je zde nezpevněná plocha, trávník, stromy a keře. Parkovat lze na pozemku.

Zastavěná plocha domu činí odhadem 256 m2. Na základě informací získaných z náhledu do Katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 204 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici.

Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby Rodinný dům - Žleby