PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům - Krnov / rodinný dům

EX: 181 EX 7680 / 18
Nejnižší podání:
884.000 Kč
Datum konání dražby:
09.07.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR014044/Rodinny-dum-Krnov/
Okres:
Bruntál
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je Rodinný dům Pod Cvilínem, č. p. 377 umístěný na pozemku zastavěné plochy a nádvoří parc. č. 932 včetně tohoto pozemku a pozemku zahrady parc. č. 933/2 a parc. č. 934.

Jedná se o zděnou stavbu s jedním podzemním podlažím, jedním nadzemní podlažím a s podkrovím. Objekt je neobývaný, ve špatném stavebně technickém stavu.

Půdorysný tvar objektu je obdélníkový s přístavkem na severní straně objektu. Exteriér domu je v původním stavu. Fasáda je provedena v oranžové barvě. Soklová část objektu je kamenná. Okna jsou původní dřevěná. Střecha objektu je mansardová s původní krytinou. Hlavní vstup do domu je na východní straně objektu a je opatřen stříškou.

Přilehlé pozemky se nachází kolem objektu rodinného domu a tvoří zahradu. Zahrada je v zanedbaném neudržovaném stavu a nenachází se na ní žádné další stavby nebo příslušenství.

Pozemek je oplocen pletivovým plotem. Vstup a vjezd na pozemek je zajištěn kovovou brankou a vraty na východní hranici pozemku z ulice Opletalova. Parkování je možné na pozemku.

Znaleckému ústavu nebyl umožněn přístup do vnitřních prostorů nemovitosti ani na pozemek, není tudíž znám technický stav vnitřních prostorů. Z tohoto důvodu bude pro účel ocenění předpokládán stav odpovídající exteriéru s přihlédnutím k celkovému stavu nemovitosti.

V katastru nemovitostí je parcela č. 932 vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a její výměra činí 238 m2. Parcela č. 933/2 je vedena jako zahrada a má výměru 71 m2. Parcela č. 934 je vedena také jako zahrada a má výměru 255 m2.

Zastavěná plocha domu činí odhadem 96 m2. Na základě informací získaných z náhledu do katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu Znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 135 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici. Celková výměra pozemků činí dohromady pak 564 m2.

Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov Rodinný dům - Krnov