PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Byt, podíl id 1/2 - Ostrava-Vítkovice / byt

EX: 181 EX 6158 / 17
Nejnižší podání:
188.000 Kč
Datum konání dražby:
05.03.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR013332/Byt-podil-id-1-2-Ostrava-Vitkovice/
Okres:
Ostrava-město
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši id 1/2 na bytové jednotce č. 865/1 v bytovém domě Vítkovice č. p. 865, LV č. 1294, který je umístěný na pozemku parc. č. 1287/1, LV č. 1604 včetně podílu na společných částech domu ve výši 10515/43580.

Jedná se o byt 3+1 v bytovém domě, jehož užitá plocha s příslušenstvím činí 105,15 m2. Byt se nachází v prvním a druhém nadzemním podlaží bytového domu. Součástí bytové jednotky je také sklep v prvním podzemním podlaží.

Bytový dům je cihlový se dvěma nadzemními podlažími a jedním podzemním podlažím. Dům je převážně v původním stavu s různými nedostatky a známkami opotřebení. Okolí oken je v některých místech nedokončené. Střecha je sedlová, okna jsou plastová i původní dřevěná. Na pravé straně na dům přiléhá nízká přístavba, která je ve velmi dobrém stavu.

Stavba má nezateplenou fasádu. Představuje ji červeně natřené zdivo. Přístavba má bílou fasádu.

V prvním nadzemním podlaží je k dispozici kuchyň, koupelna, WC, předsíň a chodba vedoucí do druhého podlaží. Ve druhém nadzemním podlaží jsou dva pokoje, chodba a komora. Vzhledem k nesoučinnosti povinného nebyl umožněn přístup do vnitřních prostorů nemovité věci, a tudíž není k dispozici stav interiéru. Je považován za standardní s přihlédnutím k celkovému stavu nemovitosti.

Dle náhledu do katastru nemovitostí, provedeného místního šetření a dostupných informací jsou pravděpodobně dům i přilehlé pozemky zahrady rozděleny na čtyři části pomocí plotu. Předmětná bytová jednotka tedy představuje jednu čtvrtinu celého domu. Některé části domu jsou po rekonstrukci, byla vyměněna většina oken za plastová. Jelikož nebyla poskytnuta součinnost, nejsou k dispozici informace o případných rekonstrukcích části domu, kde je předmětná bytová jednotka umístěna.

Pozemek, na kterém bytový dům leží, je rovinatý, travnatý s množstvím zeleně a je oplocen původním, místy zrezlým plotem. Okolo domu se rozprostírá zahrada. Možnost parkování je přímo před bytovým domem. Nemovitost je přístupná z vedlejší jednosměrné ulice.

Na základě informací získaných z náhledu do Katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa, ortomapa), provedeného místního šetření a předloženého prohlášení vlastníka nemovité věci užitá plocha bytu činí 97,65 m2.

Byt, podíl id 1/2 - Ostrava-Vítkovice Byt, podíl id 1/2 - Ostrava-Vítkovice Byt, podíl id 1/2 - Ostrava-Vítkovice Byt, podíl id 1/2 - Ostrava-Vítkovice Byt, podíl id 1/2 - Ostrava-Vítkovice Byt, podíl id 1/2 - Ostrava-Vítkovice Byt, podíl id 1/2 - Ostrava-Vítkovice