PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu / rodinný dům

EX: 181 EX 4210 / 14
Nejnižší podání:
34.500 Kč
Datum konání dražby:
15.10.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR013347/Rodinny-dum-podil-id-1-4-Dvorce-u-Bruntalu/
Okres:
Bruntál
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši id 1/4 na rodinném domě Dvorce č. p. 213 umístěný na pozemku zastavěné plochy a nádvoří parc. č. St. 280 včetně tohoto pozemku a pozemek zahrady parc. č. 2789/1.

Jedná se o jednopodlažní stavbu rodinného domu s podkrovím, které slouží jako půda. Nosná konstrukce rodinného domu je tvořená kombinací kamene, cihly a tvárnic. Fasáda domu je v bílé barvě, místy se odlupuje. Okna domu jsou původní dřevěná. Střecha domu je sedlová, střešní krytina je tvořená eternitem. Štítová stěna v úrovni půdy je také obložena eternitovými taškami. Střecha je osazená okapy a okapovými svody. Okapy jsou hnědé barvy, barva je zašlá a odlupuje se. Dům je postaven v mírném svahu.

Z uliční stany je k rodinnému domu přistavěn dřevěný přístavek, který pravděpodobně slouží jako veranda. Vstup do přístavku je umožněn dřevěnými částečně prosklenými dveřmi.

Hlavní vstup na pozemek je umožněn skrz kovou branku přímo z ulice. Kolem pozemku není chodník, ale pás trávy. Kolem pozemku vede zpevněná komunikace.

Kolem domu se nachází mírně svažitá zahrada. Zahrada je neudržovaná, zatravněná. Nachází se zde jehličnaté keře a ovocné keře a listnatý strom. Pozemek je oplocen kovovým plotem. Plot je natřený modrou barvou, barva je zašlá a odlupuje se. Na zahradě za domem se nachází dřevěná stodola.

Podle fotografií interiéru v inzerátu zveřejněném na portálu sreality.cz, kde je oceňovaná nemovitá věc k datu ocenění nabízena k prodeji, jsou vnitřní prostory rodinného domu neudržované a zanedbané. Dům je dispozičně řešen jako 2+1 se vstupní verandou, chodbou, obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou, suchým WC a dílnou. Interiér domu je tmavý, na stropě jsou přiznané dřevěné trámy. Barva na zdech je žlutá, značně zašlá. Kuchyň je opatřena starou kuchyňskou linkou se sporákem.

Podle informace z veřejného registru územní identifikace, adres a nemovitostí, je rodinný dům připojen na vodovod a kanalizační síť. V domě není zaveden plyn, vytápění je lokální na tuhá paliva.

Znaleckému ústavu nebyl umožněn přístup do vnitřních prostorů nemovitosti. Z tohoto důvodu bude pro účel ocenění předpokládán stav odpovídající exteriéru s přihlédnutím k celkovému stavu nemovitosti a fotografiím na portále sreality.cz.

V katastru nemovitostí je parcela parc. č. St. 280 vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a její výměra činí 234 m2. Parcela parc. č. 2789/1 je vedena jako zahrada a má výměru 308 m2. Podle územního plánu obce Dvorce je pozemek zapsaný jako plocha pro bydlení individuální.

Zastavěná plocha domu činí odhadem 135 m2. Na základě informací získaných z náhledu do katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 120 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici. Plocha pozemku zahrady činí 308 m2, celková výměra pozemků dohromady pak 542 m2.

Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu Rodinný dům, podíl id 1/4 - Dvorce u Bruntálu