PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům - Mohelno / rodinný dům

EX: 181 EX 3227 / 18
Nejnižší podání:
582.000 Kč
Datum konání dražby:
21.02.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR013361/Rodinny-dum-Mohelno/
Okres:
Třebíč
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je rodinný dům č. p. 205 včetně pozemků, se kterými tvoří jednotný funkční celek.

Jedná se řadovou zděnou stavbu s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Fasáda domu je bílá, v horní části pod okrajem střechy je fasáda tmavě zelená. Objekt není zateplen. Okna jsou původní dřevěná, natřená hnědou barvou. Vstup do objektu je umožněn jednokřídlými dveřmi, které jsou v horní části prosklené. V pravé části rodinného domu se nachází dvoukřídlá vrata. Vrata se otevírají dovnitř objektu a nemohou sloužit jako vjezd, vzhledem k tomu, že je před nimi z uliční strany předzahrádka a pevné oplocení. Střecha domu je původní sedlová, bez střešních oken. Střecha je osazena okapem a okapovými svody v hnědé barvě.

Znaleckému ústavu nebyl umožněn přístup do vnitřních prostorů nemovitosti ani na pozemek, není tudíž znám technický stav vnitřních prostorů. Z tohoto důvodu bude pro účel ocenění předpokládán stav odpovídající exteriéru s přihlédnutím k celkovému stavu nemovitosti.

Před rodinným domem se nachází malá předzahrádka, která je od komunikace oddělena nízkým bílým plotem. Plot je z pletiva, usazený v bílých kovových sloupcích. Sloupky jsou osazeny v podezdívce. Vedle vstupní branky je v plotě umístěn hlavní uzávěr plynu. Na předzahrádce se nachází dřevěný sloup, který drží vedení. Vstup na pozemek je umožněn ze zpevněné komunikace.

Zahrada je umístěna za domem. Nachází se zde přízemní cihlová stavba s pultovou střechou, pravděpodobně uhelna nebo kolna. Vzhledem k tomu, že Znaleckému ústavu nebyl umožněn přístup na pozemek, není znám charakter a přesný technický stav nemovitosti. Stavba bude uvažována jako příslušenství k domu.

Na zahradě se dále nachází různé předměty, dřevěné palety, pletivo, pneumatiky a různý stavební materiál. Na pozemku je vzrostlý ořešák.

V katastru nemovitostí je parcela parc. č. St. 263 vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a její výměra činí 196 m2. Parcela parc. č. 325/6 je vedena jako zahrada a má výměru 176 m2.

V územním plánu obce Mohelno jsou parcely parc. č. St. 263 a parcela parc. č. 325/6 vedeny jako plochy pro bydlení v rodinných domech.

Zastavěná plocha domu bez příslušenství činí odhadem 95 m2. Na základě informací získaných z náhledu do katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu Znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 85 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici. Plocha pozemku zahrady činí 176 m2, celková výměra pozemků dohromady pak 372 m2.

Rodinný dům - Mohelno Rodinný dům - Mohelno Rodinný dům - Mohelno Rodinný dům - Mohelno Rodinný dům - Mohelno Rodinný dům - Mohelno Rodinný dům - Mohelno Rodinný dům - Mohelno Rodinný dům - Mohelno