PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín / rodinný dům

EX: 181 EX 238 / 13
Nejnižší podání:
986.667 Kč
Datum konání dražby:
24.05.2016 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
www.drazby-exekutori.cz
Okres:
Hodonín
Adresa objektu:
K Vinohradům 880, Svatobořice - Mistřín, 69604
Cena stanovena znaleckým posudkem:
1.480.000,- Kč
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
PDF - ostatní 2:
PDF - ostatní 3:
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem nedobrovolné dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je pozemková parcela č. 767 o výměře 319 m2, jejíž součástí je částečně podsklepený dům s jedním nadzemním podlažím a stavebně neupraveným (neobytným) podkrovím. Dům má sedlovou střechu a je půdorysně řešen do tvaru „L“. Dům na konci dvora uzavírají technické místnosti s dílnou a pracovnou. Za domem se nachází dvůr a zahrada.

Do domu se vstupuje přes průjezd. V 1 NP se nachází zádveří, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, 2x pokoj a koupelna s WC. V 1.PP domu se nachází kotelna.

Nosná svislá konstrukce je zděná. Nosná vodorovná konstrukce je keramická (HURDIS) do ocelových nosníků nebo klenbová. Krov je dřevěný. Střecha je sedlová, s taškovou krytinou. Klempířské prvky jsou provedené z pozinkovaného plechu. Okna jsou plastová s izolačními dvojskly. Dveře jsou dřevěné a vrata sekční. Podlahy tvoří dlažby a laminátová plovoucí podlaha. Omítky vnitřní jsou vápenné. Vnější omítky jsou provedené jako břízolitové. Je proveden vnější obklad soklu. Obklady vnitřní jsou keramické, provedené u kuchyňské linky a v koupelně. Rozvody elektro 220V, 380V, hromosvod. Objekt je vytápěn kotlem na tuhá paliva a je vybaven otopnými tělesy. Je napojen na vodovod, kanalizaci, elektro a plyn.

V roce 2005 proběhla rekonstrukce střechy a částečná úprava dispozice. Dále v roce 2010 proběhla kompletní rekonstrukce interiéru (nové rozvody, podlahy, omítky, koupelna, dveře, okna). Ve dvorní části rodinného domu bylo započato se zateplením objektu.

Na nemovitosti nejsou zřízena žádná věcná břemena, která by omezovala užívání majetku nebo snižovala jeho hodnotu.

Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín Pozemky s rodinným domem Svatobořice - Mistřín