PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava / rodinný dům

EX: 181 EX 16544 / 16
Nejnižší podání:
378.000 Kč
Datum konání dražby:
19.02.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR013308/Rodinny-dum-podil-id-1-2-Raspenava/
Okres:
Liberec
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši id 1/2 na rodinném domě č. p. 27 umístěný na pozemku parc. č. St. 757/1 včetně tohoto pozemku, se kterým tvoří jednotný funkční celek. Na pozemku se kromě rodinného domu nacházejí ještě dvě částečně zdemolované hospodářské budovy.

Objekt k bydlení č. p. 27 představuje zděný rodinný dům. Dům disponuje dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. Dům je neudržovaný, v původním stavu. Na části fasády je natažena nová spodní vrstva omítky, zbytek fasády tvoří původní omítka, která je zejména v okolí okenních rámů opadaná. Střecha domu má klasický sedlový tvar a je z jedné poloviny pokryta novou betonovou krytinou ze střešních tašek. Druhá polovina střechy je v původním stavu. Vchodové dveře jsou původní dřevěné se dvěma otvory, ve kterých pravděpodobně bývala skleněná výplň. Ke vchodovým dveřím vedou tři betonové schodišťové stupně. Některá okna v objektu jsou nová – plastová s bílým rámem (zejména v 1. NP), ostatní okna jsou původní dvojitá s dřevěným rámem. Některé okenní otvory jsou zazděny pórobetonovými tvárnicemi. Dům je dle informací z RÚIAN napojen na přípojku elektřiny, vody a plynu a disponuje odpadní jímkou.

U východního okraje pozemku se nacházejí polorozpadlé hospodářské budovy, ze kterých zbyly pouze nosné stěny prvního podlaží. Vzhledem k tomu, že tyto konstrukce jsou v havarijním stavu, jsou určeny k demolici.
Pozemek, na němž stojí rodinný dům, je mírně svažitý, ne příliš udržovaný. Na pozemku se nachází staré spotřebiče, menší nafukovací bazén, stará okna, pneumatiky a další věci. Možnost parkování je na pozemku vedle domu.

Pozemek parc. č. St. 757/1 je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 1 300 m2.

V územní plánu obce je pozemek parc. č. St. 757/1 veden jako plocha obytná.

Zastavěná plocha objektu činí odhadem 182 m2. Na základě informací získaných z náhledu do Katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 319 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici.

Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava Rodinný dům, podíl id 1/2 - Raspenava