PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům, podíl id 1/4 - Zliv / rodinný dům

EX: 181 EX 12874 / 15
Nejnižší podání:
330.800 Kč
Datum konání dražby:
28.08.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR014498/Rodinny-dum-podil-id-1-4-Zliv/
Okres:
České Budějovice
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši id 1/4 na rodinném domě Zliv č. p. 398 umístěný na pozemku parc. č. St. 422 a pozemek zahrady parc. č. 2200/11.

Oceňovaná nemovitá věci představuje funkční celek rodinného domu č. p. 398, pozemku zastavěné plochy parc. č. St. 422 a pozemku zahrady parc. č. 2200/11.

Oceňovaným objektem je větší nově zrekonstruovaný rodinný dům, který je zděný, má jedno podzemní, jedno nadzemí podlaží, obývané podkroví a jednoduchý obdélníkový půdorys. K jižní fasádě objektu je přizděna menší vstupní hala do objektu, která dosahuje jen do výšky 1. NP a v podkroví tvoří balkon. V podzemním podlaží se nachází garáž pro jeden osobní automobil. Střecha objektu je sedlová s novou střešní krytinou z tašek tmavě červené barvy. Na okrajích střechy se nacházejí okapní žlaby a svody pro dešťovou vodu. Z uliční (severovýchodní) strany objektu je ve střeše vybudovaný vikýř, který zabírá skoro celou polovinu střechy. Fasáda objektu je zateplená s lícní vrstvou z tenkovrstvé omítky světlé barvy. Soklová část objektu je kamenná. Okna jsou nová, dřevěná s hnědými rámy, stejně jako vchodové dveře, které jsou umístěny ve výše zmiňované jižní částí objektu a vede k nim schodiště. Dle informací u RÚIAN je rodinný dům napojen na přípojku elektřiny, vody a kanalizace a je centrálně vytápěn.
Vzhledem k nesoučinnosti povinného neměl Znalecký ústav možnost přístupu do vnitřních prostor nemovité věci. Z tohoto důvodu je uvažován standardní stav interiéru.

Pozemek zahrady parc. č. 2200/11, se kterým tvoří rodinný dům jednotný funkční celek má skoro trojúhelníkový tvar, je rovinatý, udržovaný, zatravněný a nacházejí se na něm okrasné dřeviny. V severní části pozemku za domem se dle náhledu do ortomap také nachází kolna s pultovou střechou. Celý pozemek je oplocen jednoduchým drátěným plotem, který má z uliční strany kamennou podezdívku. Z uliční strany je v plotu umístěna také vchodová branka a vjezdová vrata, kterými se vjíždí do výše zmiňované garáže.

Pozemek parc. č. St. 422 je v katastru nemovitostí evidován jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 100 m2. Parcela parc. č. 2200/11 je vedena jako zahrada, jejíž výměra činí 484 m2.

Zastavěná plocha činí odhadem 107 m2. Na základě informací získaných z náhledu do Katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu Znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 158 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici.

Rodinný dům, podíl id 1/4 - Zliv Rodinný dům, podíl id 1/4 - Zliv Rodinný dům, podíl id 1/4 - Zliv Rodinný dům, podíl id 1/4 - Zliv Rodinný dům, podíl id 1/4 - Zliv Rodinný dům, podíl id 1/4 - Zliv Rodinný dům, podíl id 1/4 - Zliv