PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova / rodinný dům

EX: 181 EX 11849 / 14
Nejnižší podání:
75.000 Kč
Datum konání dražby:
06.08.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR014359/Rodinny-dum-podil-id-1-6-Ujezd-u-Unicova/
Okres:
Olomouc
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši id 1/6 na rodinném domě umístěném na pozemku parc. č. 50 včetně tohoto pozemku a pozemku zahrady parc. č. 49. Vlastnické právo k nemovitým věcem je zapsáno dle výpisu z katastru nemovitostí LV č. 226 k. ú. Újezd u Uničova.

Oceňovanou nemovitou věcí je rodinný dům v obci Újezd u Uničova č. p. 4, který je umístěný na pozemku parc. č. 50 včetně tohoto pozemku a pozemku zahrady parc. č. 49, se kterými tvoří dům jednotný funkční celek. Okolí nemovité věci je tvořeno zástavbou rodinných domů.

Objekt rodinného domu je ve velmi špatném technickém stavu. Má půdorys ve tvaru písmene L, dvě nadzemní podlaží a půdu. Konstrukční systém je stěnový, zděný z plných pálených cihel. Fasáda objektu je původní, ve velmi špatném stavu – na části fasády úplně chybí omítka, jinde je omítka opadaná a jsou na ní patrné známky vysoké vlhkosti. Střecha domu má klasický sedlový tvar, střešní krytina je původní. V západní části budovy je střecha propadlá a to tak, že zde nejsou viditelné ani zbytky krovu. Okna jsou na většině fasády původní špaletová se dřevěným rámem, ve spodní části budovy západního křídla jsou umístěna nová okna se dřevěnými rámy hnědé barvy. Část budovy, kde jsou nová okna je pravděpodobně obývána, zbytek je pravděpodobně v tak špatném stavu, že se obývat nedá.

Znalecký ústav neměl možnost přístupu do vnitřních prostorů nemovitosti. Z tohoto důvodu je uvažován standardní stav interiéru s přihlédnutím k celkovému stavu nemovitosti.

Pozemek zahrady je celkově neudržovaný, zarostlý trávou a náletovými dřevinami. Plot kolem zahrady je jednoduchý s drátěnými poli a kovovými sloupky. Parkovat je možné na pozemku zahrady nebo na pozemku před domem.

Pozemek parc. č. 50 je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 1 146 m2. Pozemek parc. č. 49 je v katastru nemovitostí veden jako zahrada o výměře 202 m2.

Zastavěná plocha objektu činí odhadem 228 m2. Na základě informací získaných z náhledu do Katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 324 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici.

Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova Rodinný dům, podíl id 1/6 - Újezd u Uničova