PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice / rodinný dům

EX: 181 EX 11542 / 16
Nejnižší podání:
1.238.000 Kč
Datum konání dražby:
25.06.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR014021/Rodinny-dum-podil-id-1-3-Dobrichovice/
Okres:
Praha-západ
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši id 1/3 na rodinném domě včetně pozemků, se kterými tvoří jednotný funkční celek.

Jedná se o zděnou stavbu se dvěma nadzemními podlažími a obývaným podkrovím. Půdorys objektu je ve tvaru L. Dle zápisu v katastru nemovitostí jsou svislé zděné konstrukce z kamene, cihel a tvárnic. Fasáda domu je v barvě bílé a béžové. Střecha je na části objektu sedlová a na druhé části polovalbová. Vstup do objektu je na jižní straně a je chráněn přístřeškem. Okna jsou původní. Na severní straně objektu je výklenek s balkonem. Objekt je napojen na vodovod, kanalizační síť a plynovod, vytápěn je kotlem.

Pozemek je oplocen. Vstup a vjezd na pozemek je zajištěn plechovými vraty z ulice Školní. Na jižní straně je pozemek oplocen kamennou zdí. Parkování je možné na pozemku před domem, nebo před vjezdovými vraty v ulici Školní. Zahrada domu je umístěna za domem. Je rovinatá a nachází se zde skleník a přístřešky na dřevo.

Znalecký ústav neměl možnost přístupu do vnitřních prostor objektu. Předpokládá se standardní stav vnitřních prostor, s přihlédnutím k celkovému stavu objektu.

V katastru nemovitostí je parcela parc. č. 756 vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a její výměra činí 389,00 m2. Parcela parc. č. 755 je vedena jako zahrada a má výměru 557,00 m2. Celková výměra pozemků je 946,00 m2.

Zastavěná plocha domu činí odhadem 190,00 m2. Na základě informací získaných z náhledu do katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu Znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 331,00 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici.

Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice Rodinný dům, podíl id 1/3 - Dobřichovice