PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

Rodinný dům - Čížkovice / rodinný dům

EX: 181 EX 11500 / 16
Nejnižší podání:
1.270.000 Kč
Datum konání dražby:
16.07.2019 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
https://www.drazby-exekutori.cz/DR011940/Rodinny-dum-Cizkovice/
Okres:
Litoměřice
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
PDF - ostatní 2:
Lukáš Křivánek, Mgr.
T.G.Masaryka 623/12
360 01 Karlovy Vary
Tel: 353 224 896
E-mail: info@eukv.cz

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je rodinný dům Čížkovice, č. p. 179 na pozemku zastavěné plochy a nádvoří parc. č. St. 217 včetně tohoto pozemku. Rodinný dům s pozemkem tvoří jednotný funkční celek.

Jedná se o zděnou stavbu v původním stavu bez zateplení. Dům má jedno nadzemní podlaží, podkroví a je podsklepen. Exteriér je v původním a zanedbaném stavu. Omítka je tvořena břízolitem, částečně je opadaná. Na některých místech jsou vidět cihly, zejména na boční a zadní stěně domu. Podkroví je tvořeno dřevěným obkladem a je pravděpodobně neobývané. Střecha je původní, sedlová. V prvním nadzemním podlaží jsou bílá plastová okna, v podkroví je pak umístěno jedno dřevěné okno. Vchodové dveře jsou umístěny na boční stěně domu, jsou taktéž plastové a bílé. Na zadní stěně domu jsou umístěny balkonové plastové dveře. Nad těmito dveřmi je vstup do podkrovní části domu skrze dřevěnou výplň. V tomuto vchodu vedou kovové schody se zábradlím. Dům je napojen na přípojku elektřiny. Dle provedeného místního šetření je předpokládáno vytápění pomocí tuhých paliv. Stavba disponuje svody na dešťovou vodu.

Na rodinný dům volně navazuje zděná kolna. Na pozemku se nachází také samostatná stodola, která není zapsána v katastru nemovitostí. Jedná se o cihlovou jednopodlažní stodolu s podkrovím. Exteriér stodoly je v původním a špatném stavu. Částečně u střechy chybí cihly. Omítka pak zcela chybí. Stodola nedisponuje okny, pouze dřevěnými vraty umožňující přístup do vnitřních prostor. Podkroví je obloženo dřevem. Střecha je sedlová v původním stavu.

Znalecký ústav neměl možnost přístupu do vnitřních prostor domu. Z tohoto důvodu je předpokládán standardní stav interiéru rodinného domu odpovídající exteriéru.

Pozemek, na kterém se rodinný dům nachází, je rovinatý a zatravněný. Travnaté plochy oddělují také pozemek od silnice. Pozemek je částečně oplocen dřevěným plotem. Plot je ve špatném stavu. Vstup na pozemek je možný skrze kovová vrátka, ke kterým vede dlážděná cesta. Napravo od branky jsou kovová vrata umožňující průjezd na pozemek. Parkování je možné na parcele u domu.

V katastru nemovitostí je parcela parc. č. St. 217 vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a její výměra činí 1 750 m2.

Zastavěná plocha domu činí odhadem 230 m2. Na základě informací získaných z náhledu do Katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu znaleckého ústavu odhad užitné plochy domu činí 184 m2.

Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice Rodinný dům - Čížkovice