PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou / rekreační objekt

EX: 169 EX 2487 / 12
Nejnižší podání:
375.000 Kč
Datum konání dražby:
04.02.2016 v 09:00 h.
Místo konání dražby:
www.okdrazby.cz
Okres:
Žďár nad Sázavou
Katastr:
Katastrální úřad pro kraj Vysočina, Katastrální pracoviště Bystřice nad Pernštejnem
Adresa objektu:
Skorotice
Cena stanovena znaleckým posudkem:
750.000,- Kč
Dražební jistota:
100.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
na účet SE
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Lucie Valentová, Mgr.
Cejl 494/25
602 00 Brno
Tel: 775 169 136
E-mail: podatelna@exekutor-brno.eu

Předmětem ocenění nemovitostí je - rekreační chalupa s příslušenstvím postavená na pozemku p.č.st.12/3, se zahradou p.č.21/5 evid. na LV č.160 a pozemek p.č.21/9 evid. na LV č.166 vše v KÚ Chlébské, obec Skorotice, okr. Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina. Rekreační chalupa s jedním nadzemním podlažím a se střechou sedlovou s účelovým využitím podkroví, s malou částí podsklepení. Základy jsou běžného provedení s hydroizolací. Svisklé konstrukce jsou tvořeny masivními zděnými pilíři a výplňové zdivo je z tvárnic Siporex tl. 0,30m. Stropy jsou dřevěné trámové. Schody jsou dřevěné na ocelové nosné konstrukci. Krov střechy sedlové je dřevěný, krytina střechy je skládaná z živičných šablon (bonský šindel). Oplechování je z pozinkovaného plechu. Bleskosvod není instalován. Okna v objektu jsou dřevěná zdvojená. Dveře jsou plné hladké i prosklené v ocel. zárubních. Podlahy obytných místností jsou opatřeny povlakovou krytinou PVC, v ostatních místnostech je dlažba keramická. Úprava vnitřních stěn je vápennou štukovou omítkou a palubkový obklad. Stěny koupelny, WC a u kuchyňské linky jsou obloženy keramickým obkladem. Koupelna je s keramickým umyvadlem a sprchovací kout, mn.toalety je s WC typu kombi. Vybavení kuchyně je jednoduchou kuchyňskou linkou, sporák není. Instalační rozvody vody studené jsou z pozinkovaného potrubí, odkanalizování je od všech zařizovacích předmětů, elektro instalace jsou 230/400V. Příprava TUV není. Systém ÚT je s deskovými radiátory, kotel není. Fasáda je s povrch. úpravou šlechtěnou probarvenou omítkou na kontaktní zatepl. systém. Rekreační chalupa vnikla přestavbou původního hospodářského objektu V r. 1990 byla stavba kolaudována: přestavba hosp. budovy na rekreační chalupu na poz. p.č.st.12/3 v KÚ Chlébské. Č.j.Výst. 296/90, v Nedvědici dne 17.12.1990.

Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou Rekreační chata s pozemky Chlébské, okres Žďár nad Sázavou