PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

Opakovaná elektronická dražba rodinného domu v obci Mšené-lázně - Podbradec (167EX) / rodinný dům

EX: 167 EX 5114 / 16
Nejnižší podání:
622.500 Kč
Datum konání dražby:
14.01.2020 v 11:00 h.
Místo konání dražby:
www.drazby-exekutori.cz
Okres:
Litoměřice
Katastr:
pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Litoměřice
Adresa objektu:
Podbradec č.p. 23
Cena stanovena znaleckým posudkem:
1.245.000,- Kč
Dražební jistota:
80.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
dle dražební vyhlášky
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Igor Ivanko, JUDr.
Dědinská 893/29
161 00 Praha 6 - Ruzyně
Tel: 224 319 204
E-mail: e-podatelna@exekutorskyurad.eu

Dražená nemovitá věc se nachází v centrální části obce Mšené-lázně, Podbradec v obytné zástavbě. Jedná se o původní zemědělské stavení, o řadovou krajní, přízemní budovu s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je kamenná a její stavebně – technický stav je odpovídají špatné údržbě. Objekt vyžaduje kompletní rekonstrukci. Budova není obydlená. Střecha budovy je sedlová s krytinou z pálených tašek. Součástí střechy je komín. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou dřevěná zdvojená, opatřena parapety. Vchodové dveře jsou dřevěné prosklené. Stropy mají stopy po zatékání. Podlahy jsou pokryty PVC, keramickou dlažbou nebo prkny. Obklady jsou keramické. Dispoziční řešení domu je 3+1. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem. Fasáda domu není zateplená. Fasáda vykazuje známky opotřebení, místy chybí. K domu patří oplocená zahrada, na které se nachází kamenná stodola, kamenný chlév a zděná, podsklepená kolna, vše ve špatném technickém stavu. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny. Zdrojem vody je studna. Vytápění je lokální kamny. Přípojky nebylo možné ověřit.

Pozemek parc. č. St. 31, který je v Katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří a je o velikosti 1.262 m2, je zčásti zastavěn plochou pod domem č.p. 23, kolnou, chlévem a stodolou. Zbylou část tvoří zahrada. Pozemek je mírně svažitý, travnatý, neudržovaný a oplocený. Přístup na pozemek je ze dvou stran, po zpevněné komunikaci ve vlastnictví obce.

Součástí nemovité věcí jsou IS, studna, zpevněné plochy a porosty. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, kolna, chlév a stodola.

Opakovaná elektronická dražba rodinného domu v obci Mšené-lázně - Podbradec (167EX) Opakovaná elektronická dražba rodinného domu v obci Mšené-lázně - Podbradec (167EX) Opakovaná elektronická dražba rodinného domu v obci Mšené-lázně - Podbradec (167EX) Opakovaná elektronická dražba rodinného domu v obci Mšené-lázně - Podbradec (167EX) Opakovaná elektronická dražba rodinného domu v obci Mšené-lázně - Podbradec (167EX) Opakovaná elektronická dražba rodinného domu v obci Mšené-lázně - Podbradec (167EX) Opakovaná elektronická dražba rodinného domu v obci Mšené-lázně - Podbradec (167EX) Opakovaná elektronická dražba rodinného domu v obci Mšené-lázně - Podbradec (167EX)