PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

ZAPLACENO, DRAŽBA SE NEKONÁ. Byt 2+1, Olomouc-město, 80,30m2 / byt

EX: 164 EX 04233 / 17
Nejnižší podání:
1.980.000 Kč
Datum konání dražby:
18.03.2019 v 11:00 h.
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz
Okres:
Olomouc
Adresa objektu:
Olomouc-město
Cena stanovena znaleckým posudkem:
2.970.000,- Kč
Dražební jistota:
600.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
viz. exdrazby.cz
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
Jan Svoboda, Mgr.
Dvořákova 222/32
779 00 Olomouc
Tel: 585 750 843
E-mail: jsvoboda@exekutor-olomouc.cz

Jedná se o dražbu nemovitých věcí - bytové jednotky č. 1113/10, v budově č.p. 1113, příslušející k části obce Olomouc, na pozemku p.č. st. 1050/2 - zastavěná plocha a nádvoří, včetně spoluvlastnického podílu ke společným částem uvedeného domu a pozemku v rozsahu 763/8749, vše zapsané na listu vlastnictví č. 3218 a listu vlastnictví č. 1083, pro k.ú. Olomouc-město, obec Olomouc, okres Olomouc, která se nachází v pátém nadzemním podlaží/podkroví. V pátém nadzemním podlaží/podkroví se nachází dvě bytové jednotky. Bytový dům je zděný, typový, podsklepený, s využitým podkrovím, s valbovou střechou krytou standardní krytinou. Bytový dům zřejmě není vybaven výtahem. Původní stáří bytové domu je dle dostupných podkladových materiálů, místního šetření a odborného odhadu zpracovatele cca 50 roků. Bytový dům je napojen na kompletní rozvod inženýrských sítí: elektro, veřejný vodovod, hloubkovou kanalizaci a plynové vedení. Parkování je možné na veřejném negarantovaném místě (veřejné parkoviště a veřejná komunikace před bytovým domem). Bytový dům je přístupný z veřejné zpevněné komunikace, který je ve vlastnictví: Statutární město Olomouc, Horní náměstí 583, 779 00 Olomouc. Předmětné nemovité věci se nachází ve třetím stupni rizika povodní, ve čtvrtém stupni rizika kriminality a ve čtvrtém stupni rizika vloupání. V průběhu životnosti byla provedena revitalizace bytového domu. Bytová jednotka je dispozičně řešena jako 2+1 s kompletním sociálním zázemím. Sociální zázemí (koupelna, WC) je uvažováno ve standardním provedení. K bytové jednotce náleží terasa o výměře 4,00 m2. Vytápění bytové jednotky je uvažováno jako standardní. Z důvodu neumožnění prohlídky předmětných nemovitých věcí nebylo možné jednoznačně identifikovat případné prvky rekonstrukce. V průběhu životnosti bytová jednotka zřejmě procházela běžnou údržbou prvků krátkodobých životností. Celkový stavebně-technický stav a údržbu lze ke dni vyhotovení znaleckého posudku hodnotit jako - byt v dobrém stavu s pravidelnou údržbou. Součástí předmětných nemovitých věcí je stavebně-technické vybavení bytu a terasa. Všechny tyto součástí předmětných nemovitých věcí jsou zohledněny ve výsledné obvyklé hodnotě. Příslušenství předmětných nemovitých věcí jsou společné části bytového domu. Všechny tyto příslušenství předmětných nemovitých věcí jsou zohledněny ve výsledné obvyklé hodnotě.
ZAPLACENO, DRAŽBA SE NEKONÁ. Byt 2+1, Olomouc-město, 80,30m2 ZAPLACENO, DRAŽBA SE NEKONÁ. Byt 2+1, Olomouc-město, 80,30m2 ZAPLACENO, DRAŽBA SE NEKONÁ. Byt 2+1, Olomouc-město, 80,30m2 ZAPLACENO, DRAŽBA SE NEKONÁ. Byt 2+1, Olomouc-město, 80,30m2 ZAPLACENO, DRAŽBA SE NEKONÁ. Byt 2+1, Olomouc-město, 80,30m2 ZAPLACENO, DRAŽBA SE NEKONÁ. Byt 2+1, Olomouc-město, 80,30m2