PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA / průmyslová stavba

EX: 158 EX 626 / 12
Nejnižší podání:
11.250.000 Kč
Datum konání dražby:
17.12.2019 v 9:30 h.
Místo konání dražby:
www.okdrazby.cz
Okres:
Pardubice
Cena stanovena znaleckým posudkem:
22.500.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
viz dražební vyhláška
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Bohutínský Jan, JUDr.
Ječná 479
541 03 Trutnov 3
Tel: 499 841 570
E-mail: podatelna@exekutor-trutnov.cz

Budovy byly vybudovány v letech 1979-82, kolaudace v roce 1982. Název investiční akce „Tesla – PLOŠNÉ SPOJE“. V části budovy na stp. čk. 1135 obsahující administrativní část bylo zjevně po roce 1995 modernizováno zčásti sociální zařízení. 

Nemovitost je situována v okrajové, zastavěné části města, po levé straně průjezdné státní silnice směrem na Pardubice (Pardubická ulice), z níž je přístupna přímým sjezdem. Jde o jižní část bývalého areálu Tesla, který byl po roce 2000 postupně zprivatizován a část objektů postupně opuštěna. Uvedené oceňované budovy byly údajně vyprázdněny v roce 2008. Území je plně zainvestováno. 

Voda je zajištěna jednak z veřejného vodovodu a dále užitková včetně požární, splaškové vody svedeny přes neutralizační stanici a ČOV v areálu. Pozemky jsou mírně svažité, přivráceny k severu, od centra města vzdáleny přibližně 500 m, v jejich bezprostřední blízkosti se nalézají další výrobní, montážní a skladové objekty – v souladu s územním plánem. 

více viz dražební portál: wym-1559905973323

Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA Průmyslový objekt v Přelouči - komplex komerčních budov s pozemky - OPAKOVANÁ DRAŽBA