PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) / rodinný dům

EX: 137 EX 1344 / 03
Nejnižší podání:
200.000 Kč
Datum konání dražby:
Není stanoven
Místo konání dražby:
www.okdrazby.cz
Okres:
Blansko
Adresa objektu:
ulice Osada Perná 214, Lysice, okres Blansko, Jihomoravský kraj, Česko
Cena stanovena znaleckým posudkem:
300.000,- Kč
Dražební jistota:
50.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
Na účet: 4211212642/6800, vs: 134403, ss: RČ nebo IČ
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Petr Kocián, JUDr.
Veveří 125
616 45 Brno
Tel: 544 508 312
E-mail:

rodinný dům č.p. 214 situovaný v oddělené části obce Lysice v osadě Perná, která je umístěna při rychlostní komunikaci I. třídy č. 43 v okrese Blansko, západním směrem od Úřadu městyse ve vzdálenosti cca 5 km. Rodinný dům je umístěn v sousedství s obdobným rodinnými domy, je řadový koncový, pravděpodobně částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a půdou pod sedlovou střechou. Rodinný dům je umístěn ve svažitém terénu. V okolí oceňovaných věcí nemovitých se nachází obdobné rodinného domy a zastávka autobusu. Za veškerými službami se dojíždí do nedalekého okresního města Blanska. Přístup k objektu je umožněn po místní zpevněné komunikaci umístěné na pozemku parc.č. 2415 (vlastnictví: Česká republika, způsoby využití: silnice). Věci nemovité jsou tedy tvořeny rodinným domem č.p. 214 s hospodářskou částí a se všemi součástmi a příslušenstvím, venkovními úpravami a pozemkem parc.č.st. 247Jedná se o rodinný dům, který je řadový koncový, pravděpodobně částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a půdou pod sedlovou střechou. Stavebně konstrukční charakteristika: Objekt je zděný, fasáda je vápenocementová v části opadaná včetně soklové omítky. Střecha je sedlová, krytina je tašková, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu poškozené. Okna jsou dřevěná na hospodářské části ocelová jednoduchá, vrata jsou dřevěné, vstupní dveře jsou dřevěné. Objekt je napojen na inženýrské sítě (pravděpodobně): elektroinstalaci, vodovod a kanalizaci do jímky. Dispoziční řešení: Vzhledem k nepřístupnosti objektu nebylo možno zjistit jeho přesné dispoziční řešení. Stáří a opotřebení: Původní RD dle získaných informací je cca 100 let starý. Současný stavebně technický stav objektu se jeví špatný až havarijní vlivem neužívání a zanedbané údržby (provedeno vizuální prohlídkou). Poznámka: Vzhledem ke skutečnosti, že nebyla umožněna prohlídka věcí nemovitých nebylo možno zjistit přesné vybavení objektu. Příslušenství Venkovní úpravy: Jedná se zejména o oplocení a přípojky inženýrských sítí.
ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko) ODROČENO!! Rodinný dům u hlavního tahu na Hradec Králové (okres Blansko)