PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna / rekreační objekt

EX: 135 EX 489 / 15
Nejnižší podání:
174.000 Kč
Datum konání dražby:
15.08.2017 v 10:00 h.
Místo konání dražby:
elektronické dražební jednání
Okres:
Beroun
Katastr:
Katastrální pracoviště Beroun
Adresa objektu:
Chyňava č.e. 821
Cena stanovena znaleckým posudkem:
261.000,- Kč
Dražební jistota:
17.000,- Kč
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Jan Peroutka, Mgr.
Revoluční 48
430 01 Chomutov
Tel: 474 335 579
E-mail: info@exekucecv.cz

Celkový popis nemovité věci Předmětné nemovité věci představují spoluvlastnický podíl ve výši 1/4 k nemovité věci zapsané na LV č. 684 - Rodinný rekreační dům č. e. 821 umístěný na parcele č. St. 1236 a dále pak pozemky na parcelách č. St. 1236 a č. 1205/32 a 1205/33, které jsou zapsané na LV č. 1879 k. ú. Chyňava.
Obec Chyňava se nachází v okrese Beroun, ve Středočeském kraji, asi 8 km severně od Berouna. Počátkem roku 2014 zde žilo přibližně 1800 obyvatel. Katastrální výměra obce činí 37,39 km2, obec leží v nadmořské výšce 397 m. n. m. Obec je rozdělena na pět částí, z toho čtyři katastrální území, jedná se o část Chyňava, Lhotkova u Berouna, Libečov, Malé Přílepy a Podkozí.
Předmětná nemovitá věc je umístěna přibližně 4 km od centra obce Chyňava v areálu rekreačních rodinných domů. Nejbližší autobusová zastávka „Chyňava, Podkozí“ ve vzdálenosti asi 600 metrů. Přístup k předmětným nemovitým věcem po kamenité polní cestě z části obce Podkozí. Zhoršená dostupnost v zimních měsících. Lokalita je klidná, v blízkosti se nachází lesy a Chyňavský potok (Přírodní park Povodí Kačáku).
Jedná se o rekreační rodinný dům. Konstrukce nemovité věci smíšená – zděné základy a dřevěná nástavba bez zateplení. Objekt má jedno patro přízemní (pravděpodobně sklepní prostory, sklad), jedno patro nadzemní a jedno patro půdní. Objekt je v současné době využíván. Jeho celkový stavebně-technický stav je původní udržovaný, celkově jsou na objektu patrné běžné známky opotřebení (sloupané a omšelé barvy). Střecha sedlová klasická, krytina v původním stavu, komín cihlový. Nadzemní patro je z velké části prosklené – výhled do okolní krajiny. Okna jsou původní dřevěná bez izolace. V půdním patře se nachází menší balkonek s dřevěnými příčkami. Dům je zasazen do svahu. Předmětem ocenění je pouze spoluvlastnický podíl na této nemovité věci ve
výši 1/4. Dále jsou předmětem ocenění pozemky, které tvoří s výše popsaným rekreačním domem jeden funkční celek. Jedná se o pozemky parc. č. St. 1236, č. 1205/32 a 1205/33 evidované jako zastavěná plocha a nádvoří, lesní pozemek a trvalý travní porost. Pozemek parc č. St. 1236 tvoří stavební parcelu pro předmětný rekreační dům, ostatní pozemky tvoří zahradu domu. Zahrada je svažitá, z části porostlá travním porostem, z části zalesněná. Nachází se zde skalka, skleník a menší dřevěná kůlna, přístřešek pro parkování vozidel (dřevěná konstrukce).

Další informace na adrese: http://drazby.exekucecv.cz/

ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna ZRUŠENO - zaplaceno - Spoluvlastnický podíl 1/4 na chatě a pozemky (celé) v Chyňavě u Berouna