PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

1/2 RD včetně restaurace s ubytováním v obci Buškovice / rodinný dům

EX: 121 EX 9500 / 10
Nejnižší podání:
1.176.000 Kč
Datum konání dražby:
12.06.2019 v 13:00 h.
Místo konání dražby:
www.okdrazby.cz
Okres:
Louny
Katastr:
Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Žatec
Adresa objektu:
Buškovice 51, 441 01 Podbořany, Česko
Cena stanovena znaleckým posudkem:
2.352.000,- Kč
Dražební jistota:
250.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
Na účet: 0741731329/0800, vs: 950010, ss: RČ nebo IČ
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Vendula Flajšhansová, JUDr.
Divadelní 2728/3a
301 00 Plzeň
Tel: 377 532 479
E-mail:

Dvoupodlažní pod menší částí půdorysu podsklepený rodinný dům č.p. 51 s restaurací a všemi součástmi a příslušenstvím, bez využitého podkroví s polovalbovou střechou, je situován ve střední části intravilánu sídla Buškovice, na zastavěné ploše číslo parcelní 136/1. Rodinný dům je původního stáří dle prohlášení spoluvlastnice nemovitosti cca 80 let. Dle prohlášení spoluvlastnice nemovitosti byla v letech 2005-2006 provedena celková rekonstrukce domu a zřízena restaurace v přízemí. V přízemí obsahuje budova vlastní sedárnu restaurace s šedesáti místy, dále pak výčep, kuchyni, sklad, kotelnu, chodbu se schodištěm, šatnu s WC a sprchou. Sklep zasahuje cca do 1/4 půdorysu přízemí a obsahuje sklad. V patře se nachází byt, který obsahuje vstupní chodbu, dále pak dva pokoje, šatnu, obývací pokoj, ložnici, kuchyni, koupelnu a WC. Půdní prostor není ke dni ocenění využíván k bydlení, v budoucnu je možno provést vestavbu další bytové jednotky. S rodinným domem č.p. 51 jsou v jednotném oploceném celku užívány dále vedlejší stavby (budova ubytovny, stodola, přístřešek venkovního sezení restaurace), studna, venkovní úpravy (přípojka vody, přípojka kanalizace svedena do žumpy, přípojka elektro, přípojka zemního plynu, oplocení, vrata, vrátka, zpevněná plocha, krb, odžitý venkovní bazén) a pozemek - zastavěná plocha číslo parcelní 136/1 o výměře 754 m2. Budova ubytovny je situována jižně od rodinného domu s restaurací, přímo na jižní hranici pozemku, stáří dle prohlášení spoluvlastnice nemovitosti cca 15 let. Budova má dva samostatné vchody do jednotlivých apartmánů orientované na sever do dvora a samostatné WC muži a ženy sloužící pro venkovní sezení restaurace. Jedná se o přízemní zděný objekt s mírnou pultovou střechou, napojený na rozvod vody, kanalizace, elektro a vytápění z rodinného domu. Východní část obsahuje jeden třílůžkový pokoj, jeden pokoj dvoulůžkový, dále pak společnou kuchyňku, koupelnu, WC a chodbu. Západní část obsahuje jednu velkou pobytovou místnost s kuchyňským koutem, sprchou a WC. Budova ubytovny je ve standardním technickém i morálním stavu. Stodola uzavírá západní část dvorku, stáří jako dům, tzn. cca 80 let. Jedná se o zděný objekt se sedlovou střechou zakrytou plechovými tabulemi s osazenými klempířskými pracemi. Stodola je průchozí dřevěnými vraty na zahradu. Ve stodole je rovněž vestavěna kotelna na tuhá paliva sloužící pro vytápění rodinného domu s restaurací a ubytovny.
1/2 RD včetně restaurace s ubytováním  v obci Buškovice 1/2 RD včetně restaurace s ubytováním  v obci Buškovice 1/2 RD včetně restaurace s ubytováním  v obci Buškovice 1/2 RD včetně restaurace s ubytováním  v obci Buškovice 1/2 RD včetně restaurace s ubytováním  v obci Buškovice 1/2 RD včetně restaurace s ubytováním  v obci Buškovice 1/2 RD včetně restaurace s ubytováním  v obci Buškovice 1/2 RD včetně restaurace s ubytováním  v obci Buškovice