PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

id. podíl o vel. 2/3 RD se zahradou v obci Dubá, č.p. 103 / rodinný dům

EX: 121 EX 4787 / 14
Nejnižší podání:
261.200 Kč
Datum konání dražby:
14.01.2019 v 13:00 h.
Místo konání dražby:
www.okdrazby.cz
Okres:
Česká Lípa
Katastr:
Katastrální úřad pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Česká Lípa
Adresa objektu:
Dlouhá 103/83, Dubá, okres Česká Lípa, kraj Liberecký, Česko
Cena stanovena znaleckým posudkem:
653.000,- Kč
Dražební jistota:
50.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
Na účet: 0004752082/0800, vs: 478714, ss: RČ nebo IČ
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
Vendula Flajšhansová, JUDr.
Divadelní 2728/3a
301 00 Plzeň
Tel: 377 532 479
E-mail:

Oceňovaný objekt sestává ze stavebního pozemku, jehož součástí je stavba rodinného domu s navazující hospodářskou stavbou kamenné stodoly bez zastřešení, dále kamenné opěrné zdi, dřevěné oplocení, přípojky inženýrských sítí a 1x cypřiš, a dále z pozemku ostatní plochy, jehož součástí je část kamenných opěrných zdí a oplocení z dřevěných plotovek. Hlavní stavba je svým charakterem patrně nepodsklepený rodinný dům o dvou nadzemních podlažích, zastřešený sedlovou střechou. Vzhledem k tomu, že nebyla umožněna prohlídka vnitřních prostor objektu, nelze přesně popsat vnitřní dispozici ani stavebně technický stav těchto prostor, podle vnějších charakteristik domu lze však usuzovat, že se v přízemí nachází samostatný byt (patrně 1+1) a bývalé hospodářské místnosti, a v patře se patrně nachází vetší byt (patrně 3+1), popř. dva menší byty. Celková užitná plocha domu byla odvozena od zastavěné plochy a počtu podlaží na cca 200 m2. Dům je postaven na kamenné podezdívce, obvodové stěny jsou ze smíšeného zdiva, střecha sedlová s dřevěným krovem a s krytinou z tašek bobrovek, klempířské konstrukce jsou úplné z pozink. plechu. Okna jsou dřevěná špaletová, vstupní dveře dřevěné dvoukřídlé, masivní se zdobením, vnější omítky vápenné. Objekt je zřejmě vytápěn ústředním teplovodním systémem s kotlem na pevná paliva či plyn, ohřev TUV je patrně zajištěn z el. boileru. Objekt je patrně zásoben vodou z veřejného vodovodu, odkanalizován do veřejné kanalizace a je napojen na veřejnou elektrickou síť a patrně i veřejný plynovod. Stáří stavby nelze přesně stanovit, avšak s ohledem na typ stavby, použité konstrukční prvky a umístění objektu v zástavbě lze odhadnout stáří stavby na více než 150 let. Původní zemědělská usedlost byla patrně po kolektivizaci zemědělství využívána jako klasický rodinný dům a tento účel užívání přetrval dodnes. Ke dni ocenění se jedná o stavbu ve zhoršeném stavu s dlouhodobě zanedbanou údržbou, zjevné poruchy nosných konstrukcí však nebyly při prohlídce zaznamenány.
id. podíl o vel. 2/3 RD se zahradou v obci Dubá, č.p. 103 id. podíl o vel. 2/3 RD se zahradou v obci Dubá, č.p. 103 id. podíl o vel. 2/3 RD se zahradou v obci Dubá, č.p. 103 id. podíl o vel. 2/3 RD se zahradou v obci Dubá, č.p. 103 id. podíl o vel. 2/3 RD se zahradou v obci Dubá, č.p. 103 id. podíl o vel. 2/3 RD se zahradou v obci Dubá, č.p. 103 id. podíl o vel. 2/3 RD se zahradou v obci Dubá, č.p. 103 id. podíl o vel. 2/3 RD se zahradou v obci Dubá, č.p. 103