PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

zahrada - parcela č. 170/2 v obci Valeč v Čechách - elektronická dražba / pozemek

EX: 121 EX 273 / 08
Nejnižší podání:
71.334 Kč
Datum konání dražby:
12.10.2017 v 13:00 h.
Místo konání dražby:
www.okdrazby.cz
Okres:
Karlovy Vary
Katastr:
Katastrální úřad pro Karlovarský kraj, Katastrální pracoviště Karlovy Vary
Adresa objektu:
364 53, Česko
Cena stanovena znaleckým posudkem:
107.000,- Kč
Dražební jistota:
20.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
Na účet: 6751462/0800, vs: 27308, ss: RČ nebo IČ
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Vendula Flajšhansová, JUDr.
Divadelní 2728/3a
301 00 Plzeň
Tel: 377 532 479
E-mail:

Oceňovaná nemovitost, pozemková parcela - zahrada č. parcelní 170/2 se všemi součástmi a příslušenstvím je situována v jižní okrajové části intravilánu katastrálního území obce Valeč, v ulici Široké. Situování nemovitosti je patrno z kopie katastrální mapy v měř. 1:2880, která je přílohou znaleckého posudku. Přístup k nemovitosti je ze západu, z přímo přilehlé státní silnici směr Valeč - Jeřeň. V dané části obce není dle zjištěných informací přímá možnost napojení na žádné inženýrské sítě, kromě vzdušného rozvodu elektro NN. Dle zjištěných informací je předmětná pozemková parcela situována v intravilánu obce, s možností zastavění stavbou menšího rodinného domu. Obec Valeč čítá cca 360 obyvatel, nemá ovšem všechnu potřebnou základní občanskou vybavenost, má velmi omezenou možnost kulturního, společenského a sportovního vyžití, v dané lokalitě jsou velmi omezené lukrativní pracovní příležitosti. Obec má přímou dostupnost autobusovou dopravou. Za vyšší občanskou vybaveností, vyššími úřady i institucemi, vyšším kulturním, sportovním a společenským vyžitím a za lukrativnějšími pracovními příležitostmi, je nutno cestovat do obce Lubenec, vzdálené cca 11 km, městečka Podbořany, vzdáleného cca 18 km a zejména krajského města Karlovy Vary, vzdáleného cca 32 km. Pozemková parcela - zahrada č. parcelní 170/2 se všemi součástmi a příslušenstvím, není v současné době a již delší dobu zjevně užívána, není jakkoliv udržována. Parcela je částečně oplocena torzem naprosto odžitým a poškozeným dřevěným plaňkovým oplocením. Na zahradě se dále nachází naprosto neudržované převážně ovocné trvalé porosty. Životní prostředí je v dané oblasti nenarušené, bez jakéhokoliv přímého vlivu škodlivého průmyslu. Jižní část pozemkové parcely sousedí přímo s Mlýneckým potokem. Předmětem ocenění je pozemková parcela - zahrada č. parcelní 170/2 se všemi součástmi (naprosto neudržovanými a přestárlými trvalými porosty) a příslušenstvím (zcela odžité torzo dřevěného odžitého oplocení).
zahrada - parcela č. 170/2 v obci Valeč v Čechách - elektronická dražba zahrada - parcela č. 170/2 v obci Valeč v Čechách - elektronická dražba zahrada - parcela č. 170/2 v obci Valeč v Čechách - elektronická dražba