PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

penzion a rodinný dům u Českého Krumlova / rodinný dům

EX: 117 EX 953 / 17
Nejnižší podání:
3.097.500 Kč
Datum konání dražby:
03.12.2019 v 9:30 h.
Místo konání dražby:
sídlo Exekutorského úřadu v Písku, V Portyči 472
Okres:
Český Krumlov
Katastr:
Český Krumlov
Adresa objektu:
Prostřední Svince č.p.8, Dolní Třebonín
Cena stanovena znaleckým posudkem:
6.195.000,- Kč
Dražební jistota:
100.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
hotově i na účet
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Stanislav Pazderka, JUDr.
V Portyči 472
397 01 Písek
Tel: 382 210 825
E-mail: exekutor@exekucepisek.cz

Jedná se o samostatně stojící stavbu penzionu a domu č.p. 8. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je smíšená a její stavebně - technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Fasáda budovy není zateplená. Budova je částečně podsklepená. Střecha budovy je sedlová s krytinou z pálených tašek. Krov je dřevěný. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem a střešními okny. Okna budovy jsou dřevěná dvojitá. Dveře budovy jsou dřevěné prosklené. K budově patří oplocená zahrada. Oplocení je dřevěné. Budova je určena k modernizaci a částečné rekonstrukci. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci. V pravé části stavby se nachází rodinný dům, který je dispozičně řešen jako 6+1. V 1. NP jsou 4 pokoje, kuchyň, předsíň, koupelna, chodba, 2 technické místnosti a kotelna. V podkroví se nachází 2 pokoje, chodba a koupelna. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné. Podlahy jsou pokryté keramickou dlažbou a prkny. Koupelna je v 1. NP s vanou a s WC a ve 2. NP je se sprchovým koutem a s WC. Obklady jsou keramické. V levé části stavby se nachází penzion. V 1. NP je zimní zahrada, sál, bar, chodba, 2x WC, kuchyňský prostor, jídelna, chodba a 3 pokoje s WC a sprchou. V podkroví se nachází 8 pokojů s WC a sprchou, 2x WC, úklidová místnost, chodba, kotelna a sál. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné. Podlahy jsou pokryté keramickou dlažbou a prkny. Obklady jsou keramické. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, ČOV, vodovodu a studny. Přípojky nebylo možné ověřit. Vytápění je ústřední, kotlem. Ohřev teplé vody v penzionu zajišťuje kotel a v domě bojler. Na pozemku parc. č. St. 17 stojí stavba penzionu a domu č.p. 8. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 1 758 m2. Pozemky parc. č. St. 17, parc. č. 167/1, parc. č. 167/3, parc. č. 167/4, parc. č. 167/6, parc. č. 167/7 a parc. č. 1080 na sebe navazují a tvoří spolu jeden funkční celek. V katastru nemovitostí jsou vedeny jako trvalý travní porost a zahrada. Pozemky jsou rovinaté, travnaté a neudržované. Pozemky jsou oploceny dřevěným plotem. Na pozemcích se nachází zpevněné plochy, porosty, ČOV, 2 studny, stodola a hospodářská budova. Pozemky jsou přístupné přes pozemek parc. č. 1051/1 ve vlastnickém právu obce Dolní Třebonín. Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy, porosty, 2 studny a ČOV. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, stodola a hospodářská budova. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.
penzion a rodinný dům u Českého Krumlova penzion a rodinný dům u Českého Krumlova penzion a rodinný dům u Českého Krumlova penzion a rodinný dům u Českého Krumlova