PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

ideální podíl o vel. 1/4 RD se zahradou v obci Všenory, Za Stodolou 355 / rodinný dům

EX: 099 EX 1866 / 15
Nejnižší podání:
750.000 Kč
Datum konání dražby:
17.12.2019 v 13:00 h.
Místo konání dražby:
www.okdrazby.cz
Okres:
Praha-západ
Katastr:
Katastrální úřad pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha-západ
Adresa objektu:
Za Stodolou 355, Všenory, okres Praha-západ, Středočeský kraj, Česko
Cena stanovena znaleckým posudkem:
1.125.000,- Kč
Dražební jistota:
200.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
Na účet: 27-9183490217/0100, vs: 186615, ss: RČ nebo IČ
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Ivo Luhan, JUDr.
Karlovo nám. 17
120 00 Praha 2
Tel: 296 765 560
E-mail:

Oceňovaný objekt sestává ze severozápadním směrem sklonitého stavebního pozemku, jehožsoučástí je stavba rodinného domu, dále ze stavebního pozemku, jehož součástí je stavba zděnékolny, ze stavebního pozemku bez stavby a z pozemku zahrady, který tvoří se stavebními pozemkyjednotný funkční celek, a jehož součástí je stavba plechové garáže, zpevněné plochy, plot včetněplotových vrat a vrátek, ocelový skleník, studna, přípojky inženýrských sítí a smíšené porosty.Celková výměra pozemků náležejících k objektu činí celkem 822 m2.Hlavní stavba je svým charakterem plně podsklepený rodinný dům o dvou nadzemních podlažích apodkroví zastřešený stanovou střechou. Vzhledem k tomu, že nebyla umožněna prohlídka vnitřníchprostor objektu, nelze přesně popsat vnitřní dispozici objektu, dle vnějších charakteristik však lzepředpokládat, že se v suterénu se patrně nachází místnosti technického podlaží, v každémnadzemním podlaží se nachází patrně samostatný byt o velikosti 2+1, a v podkroví se nachází buďjedna samostatná podkrovní místnost nebo byt o velikosti 1+1. Zastavěná plocha stavby činí 134m2, celková užitná plocha objektu činí dle zastavěné plochy a počtu podlaží cca 300 m2.Základy domu jsou betonové, obvodové stěny jsou zděné, střecha stanová s dřevěným krovem akrytinou z osinkocementových šablon, klempířské konstrukce jsou z pozink. plechu, okna dřevěná,fasádní omítky jsou břízolitové, podezdívka s kamenným obkladem. Objekt je patrně běžnýmizařizovacími předměty, je patrně vytápěn ústředním teplovodním systémem, je zřejmě zásobenvodou ze studny, je odkanalizován do veřejné kanalizace a je napojen na veřejnou el. síť a naveřejný plynovod. Stáří stavby nelze přesně určit, dle typu stavby a použitích konstrukčních prvkůbyl dům postaven patrně v letech 1970 - 1980 a ke dni ocenění je v zanedbaném stavu.
ideální podíl o vel. 1/4 RD se zahradou v obci Všenory, Za Stodolou 355 ideální podíl o vel. 1/4 RD se zahradou v obci Všenory, Za Stodolou 355 ideální podíl o vel. 1/4 RD se zahradou v obci Všenory, Za Stodolou 355 ideální podíl o vel. 1/4 RD se zahradou v obci Všenory, Za Stodolou 355 ideální podíl o vel. 1/4 RD se zahradou v obci Všenory, Za Stodolou 355 ideální podíl o vel. 1/4 RD se zahradou v obci Všenory, Za Stodolou 355 ideální podíl o vel. 1/4 RD se zahradou v obci Všenory, Za Stodolou 355