PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

Insolvence !!! 2. Elektronická dražba rodinného domu s pozemkem o výměře 1336 m2 v Hrobčicích, okres Teplice / rodinný dům

EX: 063 EX 1743 / 16
Nejnižší podání:
1.845.000 Kč
Datum konání dražby:
Není stanoven
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz
Okres:
Teplice
Katastr:
Ústecký kraj, KP Teplice
Cena stanovena znaleckým posudkem:
3.690.000,- Kč
Dražební jistota:
400.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
č. účtu 130208707/0300, VS 174316, SS:r.č./IČ
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
Vladimír Plášil, JUDr.
Tusarova 25
170 00 Praha 7
Tel: 266 713 022
E-mail: exekutorpraha7@seznam.cz

Samostatný, patrový rodinný dům s obyvatelným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na kamenných základech. Dům má obdélníkový tvar. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně – technický stav je odpovídající dobré údržbě. Dům má novou zateplenou fasádu. Dále má dům novou hydroizolaci. Střecha budovy je polovalbová s krytinou z pálených tašek. Střecha je opatřena komínem a střešními okny. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou plastová a jsou opatřena parapety. Vchodové dveře jsou dřevěné plné. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, plynovodu, kanalizace a telefonu. Přípojky nemohl soudní znalec ověřit. Pozemek parc. č. St. 10 je v Katastru nemovitých věcí veden jako zastavěná plocha a nádvoří. Výměra pozemku je 1 336 m2. Na pozemku stojí zděný, patrový rodinný dům a zděný kurník. Pozemek je travnatý, neudržovaný a mírně svažitý směrem k severu. Pozemek je oplocen zděným oplocením. Pozemek je přístupný z místní komunikace parc. č. 553/17, která je ve vlastnictví Obce Hrobčice č. p. 41, 417 57 Hrobčice. Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy. Tyto skutečnosti již soudní znalec zohlednil v celkové obvyklé ceně. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, hospodářská budova. Tyto skutečnosti již soudní znalec zohlednil v celkové obvyklé ceně.

Obec Hrobčice se nachází v Ústeckém kraji, cca 13 km jihozápadně od města Teplice, cca 9 km východně od města Most a cca 19 km západně od města Lovosice. Jedná se o obec se středně rozvinutou infrastrukturou a se základní nabídkou občanského vybavení. Rozšířená nabídka občanského vybavení je dostupná ve výši zmíněných městech. V obci je vybudovaný vodovod a plynovod. V obci se dále nachází pošta, kostel, hřbitov. Dopravní obslužnost města zajišťují autobusy. Bytový dům se nachází v centrální zastavěné části obce v obytné zóně. Zastávka autobusu „Hrobčice, školka“ se nachází cca 10 m od bytového domu.

Hrobčice se dále dělí na devět části, konkrétně to jsou: Červený Újezd, Hrobčice, Chouč, Kučlín, Mirošovice, Mrzlice, Mukov, Razice a Tvrdín.

Insolvence !!! 2. Elektronická dražba rodinného domu s pozemkem o výměře 1336 m2 v Hrobčicích, okres Teplice