PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

zpět

Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) / rodinný dům

EX: 030 EX 4856 / 18
Nejnižší podání:
1.333.333 Kč
Datum konání dražby:
27.09.2018 v 13:00 h.
Místo konání dražby:
www.okdrazby.cz
Okres:
Znojmo
Adresa objektu:
ulice Nádražní 39, Hodonice, okres Znojmo, Jihomoravský kraj, Česko
Cena stanovena znaleckým posudkem:
2.000.000,- Kč
Dražební jistota:
100.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
Na účet: 4853772/0800, vs: 1804856078, ss: RČ nebo IČ
PDF - o dražbě:
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
Jaroslav Homola, Mgr.
Hlinky 41/104
603 00 Brno
Tel: 543 237 149
E-mail: drazebni@exekutorsky.cz

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Jedná se o dražbu nemovitých věcí v exekuci vedené prodejem nemovitých věcí v rámci vypořádání spoluvlastnictví. Předmětem dražby je tak celá nemovitá věc, s tím, že výtěžěk prodeje bude rozdělen mezi účastníky exekučního řízení podle jejich spoluvlatnických podílů.

Nemovitost se nachází v severní zastavitelní části obce Hodonice, v lokalitě u nádraží ČD, v zástavbě rodinných domů s přístupem z místní komunikace. Je tvořena přízemním, zděným podsklepeným, samostatně stojícím rodinným domem, obdélníkového půdorysu, v oplocené zahradě, dále je v zahradě samostatně stojící přízemní zděné hospodářské stavení s garáží. Dům je zděný, podsklepený v celé části, s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím v části, s dřevěnými okny, s dřevěnými stropy as podbitím a omítnutím, s dřevěným krovem a pálenou taškovou krytinou, sklempířskými prvky z pozinkovaného plechu, je vytápěný ústředním topením na zemní plyn s kotlem umístěným v kotelně 1.PP. Dispozice: vstup do domu je přes zahradu do zádveří 1. NP, z tohoto zádveří je samostatně přístupné WC s umyvadlem a dále je za zádveří vchod do chodby se schodištěm. Z chodby jsou v 1. NP přístupny kuchyně se spíží, koupelna s vanou, obývací pokoj a ložnice. V podkroví jsou dva samostatné pokoje a zbytek je půdní prostor. V 1.PP. jsou chodba, 2 sklepy, kotelna a sklad paliva. Za domem je samostatně postaveno přízemní zděné hospodářské stavení sloužící z části jako garáž a zbytek chlívek. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, rozvod zemního plynu, elektřiny, veřejnou kanalizaci.Rodinný dům jako hlavní stavba v současném stavu není užívaní schopný, vyžaduje rekonstrukci a zprovoznění vytápění, rozvodů vody a kanalizace, přípojka plynu od plynoměrné skříně není dlouhodobě v provozu.

Případné dotazy ohledně stavu nemovité věci lze směřovat na vlastníka Ing. Pavlíčka, tel.: 725 032 579.

Prohlídka nemovitých věcí byla stanovena na dny 13.9.2018 a 20.9.2018 v době od 16:00 do 17:00 hod.

Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže) Rodinný dům s pozemky v obci Hodonice, okres Znojmo (možnost prohlídky předmětu dražby - viz informace níže)