PORTÁLDRAŽEB.cz

EXEKUTORSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

o provozovatelio portálukontaktpro exekutory

Vítejte na Portálu dražeb

Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.

HLEDEJ PODLE NÁZVU

PŘEDMĚT DRAŽBY

VŠE
pozemek
stavební pozemek
rodinný dům
rekreační objekt
bytový dům

byt
nebyt./kancel. prost.
průmyslová stavba
zemědělská stavba
rozestavěná stavba
členský podíl v
     byt. družstvu

KRAJE ČR

CELÁ ČR
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský

Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

KATEGORIE MOVITOSTÍ

VŠE
elektronika
bílá technika
nábytek
auto-moto
starožitnosti a umění
ostatní

 

SETŘÍDIT PODLE

ceny
data
vzestupně
sestupně
 

Partnerský server

Navštivte oficiální stránky
Exekutorské komory ČR

www.ekcr.cz

Exekutorská komora ČR

Copyright © 2009
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

« Zpět

ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary / rodinný dům

EX: 030 EX 04227 / 16
Nejnižší podání:
400.000 Kč
Datum konání dražby:
12.10.2017 v 13:00 h.
Místo konání dražby:
www.exdrazby.cz
Okres:
Karlovy Vary
Adresa objektu:
Stružná
Cena stanovena znaleckým posudkem:
600.000,- Kč
Dražební jistota:
40.000,- Kč
Způsob složení dražební jistoty
viz. exdrazby.cz
PDF - dražební vyhláška
PDF - ostatní 1:
PDF - ostatní 2:
Jaroslav Homola, Mgr.
Hlinky 41/104
603 00 Brno
Tel: 543 237 149
E-mail: drazebni@exekutorsky.cz

Dražba nemovitostí se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb. Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům s podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně technický stav je odpovídající průběžné údržbě. Krov je dřevěný. Střecha budovy je sedlová s krytinou z vláknocement. šablon. Na střeše jsou žlaby se svody a komín. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou v 1. NP plastová jinak dřevěná dvojitá. Fasáda budovy není zateplená. K domu patří zahrada. Nemovitá věc je přístupná z místní zpevněné komunikace. Nemovitá věc je využívaná, udržovaná v dobrém stavebně technickém stavu. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace. Přípojky nebylo možné ověřit. Na pozemku parc. č. St. 31 se nachází stavba rodinného domu č.p. 6. Pozemek je v Katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 597 m2. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 759/35, který je v Katastru nemovitostí vedený jako ostatní plocha o celkové ploše 363 m2. Výše uvedené pozemky spolu tvoří jeden funkční celek. Pozemky jsou oploceny, středně svažité, travnaté, udržované. Na pozemku se dále nachází přístřešek (dřevník), dřevěná kolna. Pozemky jako celek jsou přístupné přes pozemek parc. č. 759/1, který je ve vlastnictví obce Stružná. Dle platného územního plánu jsou pozemky vedeny jako plochy bydlení, individuální, venkovského typu.
ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary ZRUŠENO! 1/2 rodinného domu v obci Stružná, okres Karlovy Vary